Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Współpraca

Jako dynamicznie rozwijająca się firma nieustannie poszukujemy nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na współpracę, a także zainteresowani zarówno ofertami podwykonawców (zwłaszcza w zakresie usług budowlanych), jak i propozycjami generalnych wykonawców poszukujących podwykonawcy do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji stalowych - w tym słupów energetycznych.

 

 

Do składania zapytań i ofert zachęcamy w szczególności:1. Generalnych wykonawców obiektów wielkopowierzchniowych
Rozwiń Zwiń

Jako firma wyspecjalizowana w prefabrykacji konstrukcji stalowych, jesteśmy zainteresowani podejmowaniem współpracy przy wykonywaniu obiektów wielkopowierzchniowych, jak galerie handlowe, fabryki, czy centra logistyczne. Posiadamy już bogate doświadczenie w tym zakresie.

2. Biura architektoniczne
Rozwiń Zwiń

Jako firma działająca w branży budowlanej, przy każdej z naszych realizacji współpracujemy z architektami i biurami architektonicznymi w całym kraju. Posiadamy swoje biuro projektowe, zajmujące się realizacją projektów konstrukcyjnych i składające sie z kilkunastu doświadczonych inżynierów. Zapraszamy do kontaktu- z chęcią zrealizujemy Wasze wizje!

3. Producentów blach trapezowych i płyt warstwowych
Rozwiń Zwiń

Blachy trapezowe, oraz przede wszystkim płyty warstwowe to najpopularniejsza w chwili obecnej forma pokrycia budynków bazujących na konstrukcji stalowej. Interesuje nas podejmowanie stałej współpracy i zakup dużych ilości towaru o wysokiej jakości.

4. Firmy montażowe, firmy ogólnobudowlane
Rozwiń Zwiń

Firma KOBEX zajmuje się realizacją budynków w całej Polsce, oraz za granicami kraju. W chwili obecnej zbudowalismy już ok 1000 obiektów, o różnym stopniu skomplikowania. W związku z tym poszukujemy dobrych i sprawdzonych podwykonawców do montażu naszych konstrukcji, montażu obudowy, stolarki budowlanej, instalacji, posadzek, murowania i innych prac budowlanych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przedstawieniem nam swojej oferty zapraszamy do kontaktu!

5. Producentów stali oraz profili stalowych
Rozwiń Zwiń

Firma KOBEX prefabrykuje kilkaset ton stali miesięcznie. W naszych konstrukcjach wykorzystujemy wszelkiego typu profile stalowe. Jeśli więc jesteście Państwo producentem tego typu materiału, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem zaopatrzenia.

6. Producentów stolarki budowlanej, świetlików dachowych etc.
Rozwiń Zwiń

Firma KOBEX zajmuje się również generalnym wykonawstwem obiektów. W związku z tym często pojawia się zapotrzebowanie na wszelkiego typu bramy, drzwi, okna itp. Zapraszamy do kontaktu i składania ofert producentw z całej Polski!