Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Projekty typowe - projekty hal | Producent hal

Mianem projektów typowych określamy projekty konstrukcyjne hal, tworzone w całości przez nasze biuro projektowe, uwzględniające nasze autorskie rozwiązania oraz możliwości produkcyjne. Są to projekty konstrukcji o różnych wymiarach, będące bardzo atrakcyjnymi ekonomicznie i wizualnie wariantami budynków wielkopowierzchniowych.
 

Decydując się na wybór jednego z tych projektów inwestor otrzymuje pewność, że otrzyma projekty hal będących budynkami zoptymalizowanymi pod kątem wytrzymałości i kosztów wykonania. Dodatkowo wybór tej opcji gwarantuje szybkie powstanie projektu oraz krótki czas realizacji zamówienia. 
 

 

 

 

 

Do najważniejszych zalet naszych projektów typowych należą:

 

 

  1. Krótki czas realizacji
  2. Niski koszt
  3. Szeroki wybór dostępnych wymiarów konstrukcji
  4. Dostosowanie do wszelkich warunków klimatycznych
  5. Optymalizacja funkcjonalności hali
  6. Możliwość wyboru różnych rozwiązań konstrukcyjnych

 

 


Powierzchnie magazynowe należą do najczęściej poszukiwanych przez przedsiębiorców z wielu branż. Każda firma, która jest firmą produkcyjną, powinna mieć bezpieczny i funkcjonalny magazyn, w którym będzie mogła przechowywać swoje produkty, zanim trafią one na sklepowe półki lub do kontrahentów. Miejscem, w którym znajdziesz doskonałej jakości projekty hal do wielu zastosowań, jest firma KOBEX. Jako producent hal działający na rynku europejskim, produkujemy hale, które można spotkać zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i poza nią. Zaufanie klientów zyskaliśmy dzięki ciągłym staraniom, by projekty hal i ich wykonanie doskonale spełniało wymagania każdego klienta. Dlatego też, w swojej ofercie posiadamy hale magazynowe, rolnicze oraz inwentarskie. Każdy ich rodzaj jest dostosowany do przechowywania specyficznych dla danej branży towarów, jak również hodowli konkretnego gatunku zwierząt. Jako producent hal, dbamy również o bezpieczeństwo, stosując podczas budowy materiały najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy wyłącznie produkty wytrzymałe i w zoptymalizowanych cenach, zapewniając naszym klientom konstrukcje służące przez wiele lat, w pełni bezpieczne dla pracujących w nich ludzi i przechowywanych w nich produktów. Marka firmy KOBEX zbudowana została przede wszystkim na jakości naszych usług, ale też pozytywnych opiniach dotychczasowych klientów, którzy współpracują z nami wielokrotnie, polecając także nasze usługi innym. Zapraszamy do złożenia zapytania.

Z chęcią skontaktujemy się z Państwem w celu szerszego omówienia cech naszych projektów typowych.