O FIRMIE | KOBEXSTAL
menu

O NAS


Firma KOBEX specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu i prefabrykacji konstrukcji stalowych, przede wszystkim hal i wiat wielkopowierzchniowych. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i kadrą. Nasze konstrukcje spełniają najwyższe europejskie normy. Montowane są w wielu miejscach, także poza granicami naszego kraju. Podczas projektowania i produkcji naszych obiektów korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania, a do prefabrykacji służy bogaty park maszynowy, obsługiwany przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Wszystkie nasze konstrukcje poddawane są wnikliwej kontroli jakości tak, aby zbudowane przez nas hale służyły przez długie dziesięciolecia.

OFERTA


Do zakresu naszej działalności należy nie tylko produkcja samej konstrukcji i jej montaż, lecz również budowa fundamentów, montaż obudowy, świetlików, stolarki budowlanej, bram i drzwi, a także wykonanie posadzki przemysłowej. Zapewniamy tym samym pełen wachlarz usług w tym obszarze.

Podjęcie decyzji o realizacji tak dużej inwestycji jak budowa hali jest procesem wymagającym czasu i szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zapewniamy profesjonalną obsługę doradczą, analizę projektanta, oraz ewentualne wizualizacje planowanego obiektu.

MISJA I WIZJA


Wszystkie budowane przez nas konstrukcje powstają w pewnym ściśle określonym celu. Każda z nich musi spełniać rolę, dla której Inwestor zdecydował się na jej budowę.
W naszych obiektach powstają duże parki maszynowe. Są to często zakłady produkcyjne, magazyny, chłodnie, czy też budynki inwentarskie i typowo rolnicze. Zdajemy sobie sprawę, że obiekty przez nas tworzone w znacznym stopniu wpływają na dalszy rozwój działalności naszych klientów. Z tego względu muszą być w maksymalnym stopniu dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego z nich, a jednocześnie zoptymalizowane i ekonomiczne - tak, aby inwestycja zwróciła się w jak najkrótszym czasie.

Założenie to z biegiem czasu stało się czymś, co uważamy za misję naszego przedsiębiorstwa. Dzięki niej wykreowaliśmy wizję naszej firmy jako miejsca, które poprzez swoją wiedzę i doświadczenie oferuje produkty o wysokiej jakości i optymalnej cenie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

frma-part1.jpg
firma-part2.jpg
firma-part3.jpg