Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Montaż hal i innych konstrukcji stalowych

Hale stalowe znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach przemysłu. Firmy, które potrzebują hali o przeznaczeniu magazynowym, produkcyjnym, logistycznym, handlowym, rolniczym, czy sportowym decydują się najczęściej na lekkie, wytrzymałe i trwałe hale stalowe. Charakteryzują się ona bardzo dobrymi parametrami technologicznymi. Ponadto montaż hal stalowych przebiega szybko i sprawnie.

 

Wysokiej jakości materiał

Hale stalowe wykonane są ze stali. Montuje się je z blachownicowych ram stalowych, składających się ze słupów i rygli. Wszystkie komponenty wykonano ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych. Stal jest materiałem bardzo wytrzymałym i odznaczającym się długą żywotnością. Cała konstrukcja stalowa musi posiadać odpowiednie certyfikaty oraz spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Ważna jest również klasa wykonania i okresowa kontrola stanu technicznego obiektu.

 

Montaż hal stalowych

W początkowym etapie konieczne jest wykonanie projektu, uwzględniającego indywidualne preferencje klienta, związane ze specyfiką branży, dla której przeznaczona będzie hala stalowa. Po uzyskaniu stosownego pozwolenia na budowę można przystąpić do montażu hali. Najpierw łączone są profile na słupy i rygle ramy. Wszystkie słupy są następnie ustawianie i poziomowane, po czym przymocowywane są do nich rygle ścienne za pomocą odpowiednich łączników. Następnie na słupach montowane są rygle ramy, a do nich płatwie dachowe. Powstaje w ten sposób szkielet hali, w którym mocowane są jeszcze tężniki międzypłatwiowe oraz stężenia ścienne i dachowe, mające za zadanie wypełnienie i stabilizację konstrukcji. Montowany na końcu ściąg z wieszakiem dodatkowo wzmacnia szkielet hali. W dalszym etapie montowane są słupy wewnętrzne i rygle, będące podporą dla ścian szczytowych. Tak przygotowana konstrukcja wymaga już tylko montażu okładzin zewnętrznych.

Montaż hal stalowych i innych wielkopowierzchniowych obiektów to dziedzina, w której firma Kobexstal posiada wieloletnie doświadczenie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, każde zlecenie jest więc wykonywane solidnie i dokładnie. Dzięki temu wykonane przez nas hale stalowe będą konstrukcjami trwałymi, które posłużą klientowi przez wiele lat. Kobexstal to firma godna zaufania, ciesząca się renomą zarówno wśród klientów krajowych, jak i zagranicznych. Są oni najlepszym dowodem na to, iż podjęta z nami współpraca to gwarancja solidności i terminowości. Każdy montaż hal stalowych przeprowadzamy we współpracy z doświadczonymi projektantami, kierownikami budowy i pracownikami budowlanymi. Dobrze wykwalifikowana kadra Kobexstal przeprowadzi dla Państwa montaż hal stalowych z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co jest bardzo istotne dla sukcesu inwestycji i późniejszej wytrzymałości i trwałości tego typu konstrukcji.