Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Konstrukcje stalowe

Przykład konstrukcji stalowej

Produkowane przez nas konstrukcje stalowe hal należą do najmocniejszych na rynku. Stoją za tym nie tylko bardzo dobre projekty konstrukcyjne, lecz także profesjonalne i dokładne wykonawstwo. Dzięki wyspecjalizowaniu się przez lata w projektowaniu oraz prefabrykowaniu konstrukcji stalowych, jesteśmy w stanie obecnie wykonać każdego rodzaju hale oraz wiaty wielkopowierzchniowe spełniające wszelkie normy europejskie. Dlatego naszymi klientami są nie tylko firmy krajowe, ale też odbiorcy za granicą.
 

Każda konstrukcja opuszczająca nasz zakład posiada znak CE, oraz wykonana jest w nowej normie PN-EN 1090. W chwili obecnej posiadamy klasę wykonania EXC3, co w praktyce oznacza że nasze konstrukcje stalowe należą do wysokiej klasy i poddawane są nieustannej kontroli jakości. Dzięki temu wiemy, że stworzone przez nas konstrukcje stalowe posłużą klientom przez wiele lat, bez jakichkolwiek problemów. Wszystkie projekty tworzonych przez nas konstrukcji stalowych powstają na indywidualne zlecenie klienta, w pełni dopasowują się do jego wymagań. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że to stworzone przez nas konstrukcje mają bezpośredni wpływ na dalszy rozwój działalności naszych klientów przyczyniając się do ich sukcesów.

 

Oferowane w naszej firmie konstrukcje stalowe to gwarancja profesjonalnie wykonanego projektu oraz jego terminowej realizacji. Za wyborem naszego przedsiębiorstwa przemawia między innymi wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, wykonująca swoje obowiązki na nowoczesnych maszynach i narzędziach, wchodzących w skład firmowego parku maszynowego. Produkowane tutaj konstrukcje stalowe poddawane są nieustannym kontrolom, według najnowszych norm jakości, ich przestrzeganie zapewnia wykonanie zleconego przedsięwzięcia na najwyższym poziomie. Chcąc spełnić oczekiwania jak najszerszej grupy klientów, nawet tych najbardziej wymagających, na bieżąco dążymy do wzbogacania naszej oferty usługowej. Już teraz nasi klienci mogą liczyć nie tylko na rzetelną i terminową produkcję samej konstrukcji, lecz również na jej precyzyjny i zgodny z obowiązującymi przepisami budowlanymi montaż. Na każdym etapie współpracy z naszą firmą oferujemy wszystkim partnerom biznesowym fachowe doradztwo, wraz z możliwością wykonania trójwymiarowej wizualizacji projektu. Nasze doświadczenie i fachowość od lat doceniają nasi klienci, wracają do naszej firmy wraz z kolejnymi zamówienia oraz polecając współpracę z nami innym osobom poszukującym produktów o najwyższej jakości i optymalnie ustalonej cenie.