Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Biuro projektowe

W naszym biurze projektowym pracuje kilkunastu inżynierów i technologów budownictwa, dbających o najwyższą jakość projektowanych konstrukcji. Dzięki ścisłej współpracy między działami projektowymi i produkcją możemy mieć pewność, że nasze konstrukcje są nie tylko doskonale przemyślane i wytrzymałe, lecz także bardzo ekonomiczne.

 

Opieczętowane i podpisane przez projektanta oraz osobę sprawdzającą projekty wysyłamy pocztą w przeciągu 2-3 tygodni od dnia złożenia zamówienia. Czas ich realizacji ustalany jest indywidualnie, w zależności od cech danej konstrukcji.

 

Wszystkie projekty tworzone są w oparciu o Eurokody. Spełniają one wysokie wymagania wytrzymałościowe, stawiane przez polskie normy. Każdy z projektów jest dostosowany pod względem konkretnej lokalizacji, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej adaptacji do miejscowych warunków klimatycznych.

 

W procesie projektowania korzystamy z najwyższej klasy oprogramowania firm Construsoft, Dlubal oraz Cadsis.

 

Każdy budowany przez nas obiekt tworzony jest zgodnie z indywidualną wizją inwestora. Staramy się w maksymalny sposób dostosować nasze konstrukcje do jego potrzeb i wymagań. Z tego względu już na etapie projektu konieczne jest dobieranie odpowiednich koncepcji i rozwiązań. W związku z tym nasz dział handlowy, który stara się określić wyżej wymienione potrzeby, pozostaje w stałym kontakcie i współpracy z biurem projektowym. Dodatkowo każdemu z klientów umożliwiamy bezpośredni kontakt z inżynierem odpowiedzialnym za jego projekt.

 

Nasi projektanci podejmują współpracę z architektami z całego kraju. Chętnie udostępniamy dokumentację projektową, tak by w znacznym stopniu ułatwić proces realizacji inwestycji przy spełnieniu wizji architektonicznej danego obiektu.