Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Projekty typowe - projekty hal | Producent hal

Mianem projektów typowych określamy projekty konstrukcyjne hal, tworzone w całości przez nasze biuro projektowe, uwzględniające nasze autorskie rozwiązania oraz możliwości produkcyjne. Są to projekty konstrukcji o różnych wymiarach, będące bardzo atrakcyjnymi ekonomicznie i wizualnie wariantami budynków wielkopowierzchniowych.

Decydując się na wybór jednego z tych projektów inwestor otrzymuje pewność, że stworzona na jego podstawie hala będzie budynkiem zoptymalizowanym pod kątem wytrzymałości i kosztów wykonania. Dodatkowo wybór tej opcji gwarantuje szybkie powstanie projektu oraz krótki czas realizacji zamówienia.

 

 

 

 

Do najważniejszych zalet naszych projektów typowych należą:

 

 

  1. Krótki czas realizacji
  2. Niski koszt
  3. Szeroki wybór dostępnych wymiarów konstrukcji
  4. Dostosowanie do wszelkich warunków klimatycznych
  5. Optymalizacja funkcjonalności hali
  6. Możliwość wyboru różnych rozwiązań konstrukcyjnych

 

 

 

Powierzchnie magazynowe są jednymi z najczęściej poszukiwanych przez przedsiębiorców z wielu branż. Każda firma, która jest firmą produkcyjną powinna mieć bezpieczny i funkcjonalny magazyn, w którym będzie mogła przechowywać swoje produkty, zanim trafią one na sklepowe półki lub do kontrahentów. Miejscem, w którym znajdziesz doskonałej jakości projekty hal do wielu zastosowań, jest firma Kobexstal. Jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim, a nasze hale spotkać można w wielu krajach Unii Europejskiej, jak i poza nią. Zaufanie klientów zyskaliśmy dzięki ciągłym staraniom, by projekt hali i jej wykonanie doskonale spełniało wymagania każdego klienta. Dlatego też, w swojej ofercie posiadamy hale magazynowe, rolnicze oraz inwentarskie. Każdy ich rodzaj jest dostosowany do przechowywania specyficznych dla danej branży towarów, jak również hodowli konkretnego gatunku zwierząt. Jako producent hal, dbamy również o bezpieczeństwo, stosując podczas budowy, niepalne substancje i lakiery.

 

 

Zapraszamy do złożenia zapytania. Z chęcią skontaktujemy się z Państwem w celu szerszego omówienia cech naszych projektów typowych.