Skonfiguruj hale w 30 sek i poznaj koszt budowyKLIKNIJ TERAZ

 

Oferta - hale stalowe

Firma KOBEX jako profesjonalny producent konstrukcji stalowych specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu hal stalowych, o dowolnych wymiarach (jeśli tylko obiekt przekracza kubaturę 300 mkw). W swojej ofercie zawieramy niemal każdy etap budowy hali stalowej - od wykonania fundamentów, po kompletne wykonanie hali w systemie „pod klucz”. Każdy z etapów wyceniamy osobno, tak aby ułatwić inwestorowi porównanie wszystkich kosztów. Tworzone przez nas konstrukcje dostosowywane są zawsze do stref śniegowych i wiatrowych występujących w danej lokalizacji. Dzięki bardzo dobrym projektom oraz staranności wykonania nasze budynki należą do najtrwalszych i zarazem najbezpieczniejszych konstrukcji na rynku.

 

Realizujemy również projekty zewnętrzne, a jeśli zaistnieje taka potrzeba możemy stworzyć projekt zamienny - np. w przypadku kiedy nasze rozwiązania okazują się bardziej ekonomiczne i atrakcyjne dla inwestora.

 

 

Do zakresu naszych usług należą przede wszystkim:

 

 1. Projekty konstrukcyjne hal
 2. Prefabrykacja konstrukcji stalowej
 3. Wykonanie fundamentów
 4. Wykonanie posadzek przemysłowych
 5. Płyta warstwowa
 6. Montaż obudowy z płyty warstwowej lub blachy
 7. Montaż stolarki budowlanej - okien, bram etc.
 8. Montaż świetlików

 

 

Oferowane przez nas podstawowe konstrukcje stalowe dzielą się na trzy typy. Są to:

 

 1. Konstrukcje hal z dwuteownika gorącowalcowanego w ramie pełnej, bez ściągu - co pozwala na wysokie składowanie magazynowanego towaru.
 2. Konstrukcje hal z dwuteownika gorącowalcowanego, ze ściągiem pomiędzy wiązarami - co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż pozwala na ograniczenie wagi konstrukcji. Jednakże zastosowanie ściągu ogranicza niejako przestrzeń użytkową pod dachem hali.
 3. Konstrukcje hal na bazie kratownicy stalowej - stosowane w szczególności dla większych rozpiętości hal, oraz tam gdzie wymagane jest ograniczenie stosowania podpór wewnętrznych.

 

W swojej ofercie posiadamy również bardzo atrakcyjne i ekonomiczne kratownice skręcane na bazie kątownika gorącowalcowanego, o szerokości 12m.

 

                                Konstrukcja kratowa                                         Rama pełnościenna z dwuteownika                      Rama pełnościenna z dwuteownika ze ściągiem